Передчасне сім’явиверження

17.02.2020

Передчасною еякуляцією (ранньою еякуляцією) називається сексуальна дисфункція, яка полягає в неможливості контролювати еякуляцію в тій мірі, яка достатня, щоб обидва партнери отримали задоволення від статевого акту

Дуже часто на передчасне сім’явиверження звертає увагу саме жінка. Тому передчасна еякуляція представляє не тільки медичну, а й соціальну проблему, так як її наявність викликає у чоловіків зниження самооцінки і якості сексуального життя, а іноді веде до розпаду сім’ї.

Передчасне сім’явиверження ділять на абсолютне і відносне передчасне сім’явиверження. Абсолютна передчасне сім’явиверження – це коли тривалість статевого акту менше 2 хвилин. Відносне передчасне сім’явиверження – це коли тривалість статевого акту більше 2 хвилин, але тривалість його не достатня для отримання сексуального задоволення обома партнерами.

Зазвичай рання еякуляція трактується як еякуляція, яка постійно або періодично настає до, під час або відразу після початку статевого акту при мінімальній сексуальної стимуляції і викликає незадоволеність чоловіка статевим зносинами.

За даними різних авторів раннє сім’явивергання вважається досить поширеною дисфункцією і зустрічається приблизно у 30-40% чоловіків. Найчастіше передчасне сім’явиверження зустрічається в молодому віці.

  1. Причини раннього сім’явиверження:
  2. Підвищена збудливість нервової системи,
  3. Підвищена чутливість головки статевого члена,
  4. Пошкодження спинного мозку: (наприклад остеохондроз, травми спинного мозку);
  5. Урологічні проблеми: (простатит, запалення насіннєвого горбка, коротка вуздечка статевого члена);
  6. Передчасне сім’явиверження може бути викликано ослабленою ерекцією.
  7. Ендокринологічні проблеми.

Лікування передчасного сім’явиверження в медичному центрі «Панацея ХХІ століття» починають після з’ясування причини захворювання. Для цього проводять комплексне обстеження пацієнта.

Види лікування раннього сім’явиверження:

  1. Медикаментозне (наприклад: при запаленні передміхурової залози або насіннєвого горбка, при підвищеній збудливості нервової системи, при підвищеній чутливості головки члена, при еректильної дисфункції);
  2. Психотерапевтичне (пацієнти навчається методиці контролю над сім’явипорскуванням);
  3. оперативне.

Методики, що використовуються в клініці, дозволяють позбавити пацієнта від передчасного сім’явиверження практично при всіх формах передчасного сім’явиверження в 98% випадках.